Παρασκευή, 3 Ιουλίου 2015

Ανακοίνωση Γυναικείας ομάδας Α.Ο. Σπόρτιγκ



Ο Αθλητικός Όμιλος Σπόρτιγκ ανακοινώνει την απόκτηση με υποσχετική ενός έτους των αθλητριών Στέλλα και Βάσω Φουράκη από την Αθλητική Ένωση Σούρμενων Ελληνικού. Θέλουμε να ευχαριστήσουμε τις δύο αθλήτριες, τον κύριο Γιώργο Λεριώτη, την κυρία Ελένη Καπογιάννη προπονήτρια της ομάδος Αθλητικής Ένωσης Σούρμενων Ελληνικού και την μάνατζερ κυρία Εύη Δημητράτου. Θέλουμε να ευχαριστήσουμε όλους τους φίλους μας που βοήθησαν στην ολοκλήρωση των δύο αυτών μεταγραφών.
Επίσης ο Σύλλογος μας ανακοινώνει την αθλήτρια Οικονομίδου Ειρήνη από Φοίνικα Αγίας Σοφίας Πειραιά, την αθλήτρια Τζαμαρία Δάφνη από Α.Ο Π.Φαλήρου, την αθλήτρια Παναγιωτίδου Χριστίνα από Φοίνικα Πειραιά και την αθλήτρια Λέρη Καλλιόπη από ΑΕΣ Ιάσων Κολωνού.
Α.Ο. Σπόρτιγκ

Πέμπτη, 25 Ιουνίου 2015

Η κλήρωση του Κυπέλλου ΕΣΚΑ Ανδρών (2015-16)



ΚΛΗΡΩΣΗ Α΄ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016
ΠΕΜΠΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015 ΩΡΑ 18.15
ΜΕΤΕΧΟΝΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1.ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 36.ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
2.ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 37.ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
3.ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 38.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008
4.ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 39.ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
5.ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΣΩΝ 40.ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
6.ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 41.ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
7.ΜΕΛΑΣ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 42.ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
8.ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 43.ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
9.ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 44.ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ ΘΗΣΕΑΣ
10.ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 45.ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
11.ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 46.ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
12.ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 47.ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
13.ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 48.ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ
14.ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 49.ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
15.ΑΟ ΚΑΡΕΑ 50.ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ
16.ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 51.ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
17.ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 52.ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
18.ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 53.ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
19.ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.ΠΡΟΣΤ. 54.ΡΟΥΦ 80
20.ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 55.ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
21.ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 56.ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
22.ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 57.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
23.ΑΓΣ ΄΄ΤΟ ΟΙΟΝ΄΄ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 58.ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ
24.ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 59.ΓΣ ΑΡΙΩΝ
25.ΑΟ ΚΩΦΩΝ 60.ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
26.ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 61.ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
27.ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 62.ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛ.ΠΑΛΛΗΝΗΣ
28.ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 63.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
29.ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 64.ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
30.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 65.ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
31.ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 66.ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
32.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 67.ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ
33.ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 68.ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.
34.ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 69.ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
35.ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
41
8
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
Β
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
34
17
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.ΠΡ
19
24
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
Δ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
9
39
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
Ε
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ
58
32
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΒ
31
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
1
49
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ.
13
50
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ
ΝΔ
3
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
45
ΝΕ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
69
68
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
65
57
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΛΟΥΤΣΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008
38
18
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
30
37
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΑΓΣ ΄΄ ΤΟ ΟΙΟΝ΄΄ ΑΓ.ΣΤΕΦ
23
14
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
51
29
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
52
61
ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ
20
56
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
63
11
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ
28
59
ΓΣ ΑΡΙΩΝ
ΝΓ
26
ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ
67
44
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ ΘΗΣΕΑΣ
ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
33
66
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
4
36
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
55
53
ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΑ
25
ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
40
16
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
35
2
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
46
21
ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
43
64
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
47
6
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ
15
48
ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛ.ΠΑΛΛΗΝΗΣ
62
42
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
12
27
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛ-ΣΩΝ
5
54
ΡΟΥΦ 80
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
7
22
ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΦ/ΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣ
60
10
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
33.
Ν32
Ν26
34.
Ν24
Ν3
35.
Ν25
Ν10
36.
Ν6
Ν8
37.
Ν30
Ν15
38.
Ν21
Ν18
39.
Ν13
Ν7
40.
Ν22
Ν19
41.
Ν20
Ν12
42.
Ν11
Ν9
43.
Ν31
Ν5
44.
Ν4
Ν29
45.
Ν2
Ν27
46.
Ν23
Ν1
47.
Ν28
Ν14
48.
Ν17
Ν16
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
49.
Ν33
Ν36
50.
Ν45
Ν43
51.
Ν39
Ν34
52.
Ν35
Ν42
53.
Ν37
Ν41
54.
Ν38
Ν40
55.
Ν48
Ν44
56.
Ν46
Ν47
Οι αγωνιστικές της Α΄φάσης θα διεξαχθούν ως εξής:
1η αγωνιστική 4,5,6/09/2015
2η αγωνιστική 9,10,11,12,13/09/2015
3η αγωνιστική 16,17,18/09/2015
4η αγωνιστική 21,22/09/2015
ΚΛΗΡΩΣΗ Β΄ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016
ΠΕΜΠΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015 ΩΡΑ 18.15
ΜΕΤΕΧΟΝΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1.ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2.ΤΥΦΩΝ ΑΣ
3.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ
4.ΓΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
5.ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
6.ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
7.ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
8.ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
9.ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
10.ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
11. ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ
12.ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
13.ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
14.ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
15.ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝΗΣ
16.ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
17.ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
18.ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
19.ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
20.ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
21.ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
22.ΕΦΟΑ ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
23.ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
24.ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96
25.ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
26.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
27.ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
28.ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α/Α
ΚΛ.
ΚΛ.
1
ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
23
17
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
2
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
4
21
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
3
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96
24
20
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ
4
ΕΦΟΑ ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
22
12
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
5
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
1
18
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
6
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
8
28
ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ
7
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
25
16
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
8
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ
19
27
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
9
ΤΥΦΩΝ ΑΣ
2
10
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
10
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ
15
5
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
11
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
7
6
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜ/ΝΩΝ
12
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
14
13
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ
13
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ
11
26
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
14
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
9
3
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ
Η Β΄φάση θα διεξαχθεί στις 17 Σεπτεμβρίου 2015
ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
(Γ΄ΦΑΣΗ)
ΑΓΩΝ.ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016
ΠΕΜΠΤΗ, 25-06-15 ώρα 18.15 ΜΕΤΕΧΟΝΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1. Ν1 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
2. Ν2 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
3. Ν3 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
4. Ν4 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
5. Ν5 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
6. Ν6 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
7. Ν7 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
8. Ν8 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
9. Ν9 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
10. Ν10 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
11. Ν11 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
12. Ν12 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
13. Ν13 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
14. Ν14 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
15. Ν49 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
16. Ν50 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
17. Ν51 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
18. Ν52 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
19. Ν53 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
20. Ν54 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
21. Ν55 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
22. Ν56 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10
3
6
1
16
4
5
7
9
18
19
12
2
13
14
21
22
11
15
8
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ν6
Ν4
Ν7
Ν18
Ν3
Ν5
Ν9
20
17
Ν10
Ν1
Ν2
Οι αγωνιστικές της Γ΄φάσης θα διεξαχθούν ως εξής:
1η αγωνιστική 24,25/09/2015
2η αγωνιστική 28,29/09/2015
ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
(Δ΄ΦΑΣΗ)
ΑΓΩΝ.ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016
ΠΕΜΠΤΗ, 26-06-15 ώρα 18.15
ΜΕΤΕΧΟΝΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1. Ν11 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)
2. Ν12 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)
3. Ν13 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)
4. Ν14 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)
5. Ν15 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)
6. Ν16 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)
7.ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
8.ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2006
9.ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
10.ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
11.ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
12.ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ
13.ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
14.ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
15.ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
16.ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
17.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
18.ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
19.ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
20.ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
5
3
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦ
14
20
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
17
4
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ
12
2
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
19
8
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
9
13
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
10
16
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
11
6
1
18
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
7
15
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
Η Δ΄φάση θα διεξαχθεί στις 01,02/10/2015
ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
(Ε΄ΦΑΣΗ)
ΑΓΩΝ.ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016
ΠΕΜΠΤΗ, 25-06-15 ώρα 18.15
ΜΕΤΕΧΟΝΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1.ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2.ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
3.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
4.ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
5.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
6.ΚΑΛ.ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
7.ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
8.ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
9.ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
10.ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
11.ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
12.ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
13.ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
14.ΦΕΑ ΝΦ-ΝΧ
15.ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
16.ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
17.ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
18.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
19.ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
19
18
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
17
2
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ-ΝΧ
14
10
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
3
7
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
5
8
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
11
13
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
16
15
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
12
Ν3
Ν7
Ν1
Ν2
Ν4
Ν5
Ν6
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
4
9
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
1
6
ΚΑΛΑΘΟΣΦ.ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Η Ε΄φάση αποτελείται από δύο (2) αγωνιστικές, οι ημερομηνίες των οποίων θα οριστικοποιηθούν όταν ανακοινωθεί από την Ε.Ο.Κ. η έναρξη των αντίστοιχων πρωταθλημάτων Β΄& Γ’ Εθνικής