Δευτέρα, 13 Οκτωβρίου 2014

Ολοταχώς για το 5 στα 5 ο Σπόρτιγκ



Κορασίδες 11/10 14:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 30-26 
Γυναίκες 12/10 12:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 53-28 
Άνδρες 12/10 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 93-65 
Παίδες 14/10 20:15 ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
Έφηβοι 14/10 21:30 ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

Παρασκευή, 10 Οκτωβρίου 2014

ΠΑΟ-ΟΣΦΠ 77-76, πρώτος σκόρερ ο Παππάς


09 Οκτ 2014
AENK, Πανιώνιος και Παναθηναϊκός είναι οι τρεις ομάδες που σφράγισαν σήμερα το εισιτήριό τους για τους ημιτελικούς του Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών.
Η τέταρτη ομάδα είναι ο ΠΑΟΚ, που πήρε χθες την πρόκριση με τη νίκη του επί του ΚΑΟΔ. Για τα ζευγάρια των ημιτελικών θα πραγματοποιηθεί κλήρωση στα γραφεία της ΕΟΚ.
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 77-76
Δεκάλεπτα:17-14, 33-32, 49-60, 77-76
Παναθηναϊκός:Διαμαντάκος, Σλότερ 7,Μποχωρίδης 5, Γιάνκοβιτς 11,Φώτσης 7, Παππάς 19, Διαμαντίδης 8, Μπατίστα 12
Ολυμπιακός:Πέτγουεϊ 6, Χάντερ 6, Ντάνστον 10, Σπανούλης 12, Μάντζαρης 3, Σλούκας 3, Λαφαγέτ 7, Λοτζέσκι 16, Πρίντεζης 13

Τετάρτη, 1 Οκτωβρίου 2014

Aνακοίνωση Α.Ο. Σπόρτιγκ


Ο Αθλητικός Όμιλος Σπόρτιγκ στο άκουσμα της είδησης του θανάτου του αγνού φιλάθλου του Εθνικού Κώστα Κατσούλη εκφράζει την θλίψη του και συλλυπείται την οικογένεια του και ολόκληρη την οικογένεια του Εθνικού.
Ο Α.Ο. Σπόρτιγκ είναι σίγουρος ότι ο υφυπουργός Αθλητισμού κύριος Γιάννης Ανδριανός και ο υπουργός προστασίας του πολίτη κύριος Βασίλης Κικίλιας θα πράξουν τα δέοντα ώστε οι ηθικοί αυτουργοί και τα ανθρωποειδή που δολοφόνησαν τον Κώστα να δώσουν λόγο στην δικαιοσύνη.
Ας είναι ελαφρύ το χώμα.
Ο  Πρόεδρος                                      Ο Γ. Γραμματέας
Βασίλης Σακόπουλος                        Σταύρος Ταμβάκης

Δευτέρα, 25 Αυγούστου 2014

Πρόγραμμα γυναικών 2014-15

Κύπελλο Ελλάδος

14/09/2014 ΦΕΑ ΝΦ NX - AO Σπόρτιγκ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2014-2015 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

12/10/14 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
19/10/14 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
26/10/14 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
02/11/14 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
09/11/14 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
16/11/14 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
23/11/14 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ
30/11/14 ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
07/12/14 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
14/12/14 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
11/01/15 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
18/01/15 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
25/01/15 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
01/02/15 ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
08/02/15 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
15/02/15 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
01/03/15 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
08/03/15 ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
15/03/15 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
22/03/15 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
05/04/15 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
26/04/15 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

Πρόγραμμα ανδρών 2014-15

12/10/14 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
19/10/14 ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
26/10/14 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
02/11/14 ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
09/11/14 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
16/11/14 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
23/11/14 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
30/11/14 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
07/12/14 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
14/12/14 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
21/12/14 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
11/01/15 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18/01/15 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
25/01/15 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
01/02/15 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
08/02/15 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
15/02/15 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
01/03/15 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
08/03/15 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
15/03/15 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
22/03/15 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
29/03/15 ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
05/04/15 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
26/04/15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
03/05/15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
10/05/15 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

Παρασκευή, 25 Ιουλίου 2014

Πρόγραμμα / Βαθμολογία νεανίδων 2014-15

26/10 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
02/11 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
09/11 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΡΟΥΦ 80 
16/11 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
23/11 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 
30/11 ΦΕΑ Ν.Φ. Ν.Χ. - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
07/12 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 
14/12 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 
11/01 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 
18/01 ΡΟΥΦ 80 - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
25/01 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 
01/02 ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
08/02 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΦΕΑ Ν.Φ. Ν.Χ. 
15/02 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

Πρόγραμμα / Βαθμολογία κορασίδων 2014-15

20/09 ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 53-38
27/09 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 58-32 
04/10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
11/10 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΦΕΑ Ν.Φ. Ν.Χ. 
18/10 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
25/10 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 
01/11 ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
08/11 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 
15/11 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
22/11 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 
29/11 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
06/12 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 
13/12 ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
20/12 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 
10/01 ΦΕΑ Ν.Φ. Ν.Χ. - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
17/01 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 
24/01 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
31/01 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 
07/02 ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
14/02 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 
28/02 ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
07/03 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 4
ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 4
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 4
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 3
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 3
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 3
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 3
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 2

Πρόγραμμα / Βαθμολογία εφήβων 2014-15

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

Πρόγραμμα / Βαθμολογία παίδων 2014-15

16/9  ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 51-59
23/9  ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 57-41
30/9  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 75-41
07/10 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 56-51
14/10 ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 49-52
21/10 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
11/11 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
18/11 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
25/11 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
02/12 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
09/12 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
16/12 ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
13/01 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
20/01 ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
03/02 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
10/02 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ


ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 10
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 9
ΤΥΦΩΝ ΑΣ 7
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 7
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 7
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 6
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 5
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 5
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 4

Πέμπτη, 24 Ιουλίου 2014

Μητσόπουλος: "Όλοι πιστεύουμε ότι θα έχουμε μια καλύτερη χρονιά"


πηγή basketworld.gr

-Τέταρτη χρονιά στον Σπόρτιγκ. Ήταν δύσκολη αυτή η απόφαση, δεδομένου ότι είχες αξιόλογες προτάσεις και από άλλες ομάδες?
- Από την στιγμή που υπάρχει μια άριστη σχέση  με την διοίκηση, τους συμπαίκτες και τον κόσμο της ομάδας που είναι συνεχώς δίπλα μας, μάλλον εύκολη θα την έλεγα. 
-Νέα σεζόν, νέος προπονητής να περιμένουμε μεγαλύτερους στόχους? 
-Aνοίγει μια νέα σελίδα για τον Σπόρτιγκ. Σίγουρα ο κόουτς Παπαδάτος θα προσπαθήσει να πάρει τα μέγιστα από εμάς και όλοι πιστεύουμε ότι θα έχουμε μια καλύτερη χρονιά. Όλα κρίνονται όμως μέσα στο γήπεδο. Και πέρυσι είχαμε ένα καλό ξεκίνημα αλλά η τιμωρία μας για τα επεισόδια με τον Προμηθέα μας απομάκρυνε από τους στόχους μας. 
- Η περσινή χρονιά στιγματίστηκε από τον αγώνα με τον Προμηθέα Πατρών. Έχετε μετανιώσει με την απόφασή σας να μην πραγματοποιήσετε την τελευταία επίθεση, δεδομένο ότι έτσι χάσατε τους βαθμούς της νίκης σε μια κρίσιμη στιγμή του πρωταθλήματος?
- Όσες φορές και να ξαναγινόταν το παιχνίδι, το ίδιο θα κάναμε. Πάνω απ΄όλα κοιτάμε την σωματική ακεραιότητα των συμπαικτών μας και ας μην φοράμε την ίδια φανέλα. Είμαστε παίκτες που σεβόμαστε τον αθλητισμό και υπερασπιζόμαστε το ήθος και την ιστορία του συλλόγου που ανήκουμε. Δεν μετανιώσαμε για τίποτα, κάναμε αυτό που νιώθαμε χωρίς δεύτερη σκέψη.

Δευτέρα, 30 Ιουνίου 2014

Παππάς, Παπάνογλου, Κουρής και Μητσόπουλος στο 3on3 Greece (pics)











 Τη δεύτερη θέση του 3on3 Νέα Μάκρη κέρδισε χθες ο Σουλατσιακός δηλαδή οι κ.κ. Νίκος Παππάς, Σεραφείμ Παπάνογλου, Μιχάλης Κουρής και Χρήστος Μητσόπουλος. Στη γιορτή της Αμπελούπολης συμμετείχε πλήθος επαγγελματιών και ερασιτεχνών αθλητών.

Παρασκευή, 27 Ιουνίου 2014

Άνδρες Με τη Νίκη Αμαρουσίου στο Κύπελλο ΕΣΚΑ (Ε΄ΦΑΣΗ)


Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Πέμπτης (26/6) η κλήρωση του Κυπέλλου Ανδρών. Τα ζευγάρια που προέκυψαν είναι τα εξής:

ΚΛΗΡΩΣΗ Α΄ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
ΜΕΤΕΧΟΝΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1.ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                                           35.ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
2.ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ.                                           36.ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
3.ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ               37.ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
4. ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ                                                      38. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ
5. ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ                              39.ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
6.ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                             40. ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
7. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ.                                  41.ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96
8. ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ ΘΗΣΕΑΣ                             42.ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
9. ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ                                              43.ΑΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
10.ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                                  44.ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ
11.ΑΓΣ ΤΟ ¨ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ΄΄                    45.ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
  1. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ                                                       46. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
  2. ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ                            47. ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
14.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                                           48.ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ
15.ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ                                                    49.ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ
16.ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ                                            50.ΡΟΥΦ 80
17.ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                                                   51.ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
18.ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ                                       52.ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
19.ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ     .                                               53.ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ
20.ΓΣ ΑΡΙΩΝ                                                             54.ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
21.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ                                              55.ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
22.ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ                                                        56. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
23.ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                                         57.ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
  1. ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ                                                    58.ΑΟ ΚΩΦΩΝ
25.ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                                 59.ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
26.ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛ-ΣΩΝ                                               60.ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
27.ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ                            61.ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
28.ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ                                                          62. ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
29.ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ                                              63.ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
30.ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ                                                    64.ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.
31.ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                               
32.ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ                            
33.ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ                                              
34.ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ              
                                                                                   

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1.       ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ   – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
  1. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ                                    – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3.       ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ               – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
  1. ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜ.                       – ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
  2. ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ              – ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
  3. ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ                     – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
  4. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛ.ΠΑΛΛΗΝΗΣ           – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
  5. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣ.   – ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ
  6. ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ                       – ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
  7. ΓΣ ΑΡΙΩΝ                              – ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96
  8. ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ               – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
  9. ΡΟΥΦ 80                                – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
  10. ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ                        – ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ
  11. ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ          – ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
  12. ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ     – ΑΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
  13. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ               – ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
  14. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛ.    – ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
  15. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ                           – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
  16. ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ                 – ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  17. ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ             – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
  18. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ                     – ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ ΘΗΣΕΑΣ
  19. ΑΟ ΚΩΦΩΝ                           – ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
  20. ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ                       – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
  21. ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ                      – ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
  22. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ                 – ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
  23. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛ-ΣΩΝ    – ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  24. ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ                     – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
  25. ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.        – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
  26. ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ                                   – ΜΕΛΑΣ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  27. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ                         – ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
  28. ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤ.        – ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ
  29. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                    -ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
                                                          2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


  1. Ν12 -   Ν17   
  2. Ν28 -   Ν20
  3. Ν13 -   Ν5      
  4. Ν29 –   Ν8
  5. Ν14 -   Ν3
  6. Ν6  -   Ν2
  7. Ν9 -   Ν32
  8. Ν11 -   Ν26
  9. Ν7 -   Ν25
  10. Ν22 -   Ν18
  11. Ν16 -   Ν4
  12. Ν23 -   Ν1      
  13. Ν21 -   Ν10    
  14. Ν31 -   Ν27
  15. Ν24 -   Ν30
  16. Ν19 -   Ν15

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  1. Ν47 -   Ν48
  2. Ν43 -   Ν42    
  3. Ν33 -   Ν34
  4. Ν36 -   Ν40
  5. Ν41 -   Ν35
  6. Ν39 -   Ν37
  7. Ν44 -   Ν38
  8. Ν46 -   Ν45

Οι αγωνιστικές της Α΄φάσης θα διεξαχθούν ως εξής:
1η αγωνιστική 10,11,12,13,14/09/2014
2η αγωνιστική 17,18,19/09/2014
3η αγωνιστική 22,23/09/2014


ΚΛΗΡΩΣΗ Β΄ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
                                                            ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014-2015
                                                            ΠΕΜΠΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ 2014 ΩΡΑ 18.15

ΜΕΤΕΧΟΝΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1.ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2006                                                                                
2.ΤΥΦΩΝ ΑΣ                                               
3.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ                                                    
4.ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ                                                     
5.ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ                                                                            
6.ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ                                                                                 
7.ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
8.ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ                                                                         
9.ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ                                            
10.ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
11.ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ
12.ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ                                                                                 
13.ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ                                            
14.ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ             
15.ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝΗΣ                                                                                   
16.ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ                                                  
17.ΑΟ ΚΑΡΕΑ                                                                      
18.ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ                                                                             
19.ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ           
20.ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ                         
21.ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                            
22.ΕΦΟΑ ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
23.ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89                         
24.ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ                           
25.ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ                                     
26.ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                    
27.ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
28.ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ
                       

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α/ΑΚΛ.-ΚΛ.
1ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ7-10ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
2ΑΟ ΘΡΑΚΟΜ/ΝΩΝ6-21ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
3ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒ/ΝΩΝ13-16ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
4ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ5-23ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
5ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ11-4ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
6ΑΟ ΚΑΡΕΑ17-20ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ
7ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ24-3ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
8ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ8-1ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ
9ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.15-25ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
10ΕΦΟΑ ΣΠ.ΛΟΥΗΣ22-2ΤΥΦΩΝ ΑΣ
11ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ12-19ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ
12ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ14-27ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
13ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ9-18ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
14ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ26-28ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ
Η Β΄φάση θα διεξαχθεί στις 18 Σεπτεμβρίου 2014


ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
                                                                 (Γ΄ΦΑΣΗ)
                                                            ΑΓΩΝ.ΠΕΡΙΟΔΟΥ   2014-2015
                                                            ΠΕΜΠΤΗ, 26-06-14 ώρα 18.15                                                                               ΜΕΤΕΧΟΝΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1. Ν1 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
2. Ν2 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
3. Ν3 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
4. Ν4 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
5. Ν5 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
6. Ν6 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
7. Ν7 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
8. Ν8 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
9. Ν9 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
10. Ν10 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
11. Ν11 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
12. Ν12 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
13. Ν13 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
14. Ν14 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
15. Ν49 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
16. Ν50 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
17. Ν51 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
18. Ν52 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
19. Ν53 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
20. Ν54 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
21. Ν55 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
22. Ν56 (Α΄ΦΑΣΗΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1.                   Ν4 (Β΄ΦΑΣΗΣ)          – Ν13(Β΄ΦΑΣΗΣ)                                                                              
  1. Ν11(Β΄ΦΑΣΗΣ)         – Ν6 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
  2. Ν55(Α΄ΦΑΣΗΣ)         – Ν3 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
  3. Ν53 (Α΄ΦΑΣΗΣ)        – Ν56 (Α΄ΦΑΣΗΣ)     
  4. Ν8 (Β΄ΦΑΣΗΣ)          – Ν9 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
  5. Ν10(Β΄ΦΑΣΗΣ)         – Ν50 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
  6. Ν5 (Β΄ΦΑΣΗΣ)          – Ν54 (Α΄ΦΑΣΗΣ)
  7. Ν51(Α΄ΦΑΣΗΣ)         -Ν2 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
  8. Ν49(Α΄ΦΑΣΗΣ)         -Ν7 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
10.                  Ν14(Β΄ΦΑΣΗΣ)         -Ν1 (Β΄ΦΑΣΗΣ)
          
             2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. Ν10 – Ν8                    
  2. Ν4 -   Ν6
  3.    Ν52(Α’ ΦΑΣΗΣ) – Ν3
  4.    Ν12(Β΄ΦΑΣΗΣ) – Ν1        
  5. Ν7 – Ν9                     
16.                                                                   Ν2 – Ν5
Οι αγωνιστικές της Γ΄φάσης θα διεξαχθούν ως εξής:
1η αγωνιστική 25,26/09/2014
2η αγωνιστική 29,30/09/2014



ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
                                                                        (Δ΄ΦΑΣΗ)
                                                            ΑΓΩΝ.ΠΕΡΙΟΔΟΥ   2014-2015
                                                            ΠΕΜΠΤΗ, 26-06-14 ώρα 18.15                                                                                                      
            ΜΕΤΕΧΟΝΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ


1. Ν11 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)
2. Ν12 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)
3. Ν13 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)
4. Ν14 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)
5. Ν15 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)
6. Ν16 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)
7.ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
8.ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
9.ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ
10.ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
11.ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
12.ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
13.ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
14.ΦΕΑ ΝΦ-ΝΧ
15.ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
16.ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
17.ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
18.ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
19.ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
20.ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ                         – ΓΕ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
2. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
3. Ν14 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)                             – ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ    
4. Ν16 (Γ’ ΦΑΣΗΣ)                           – ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
5. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ                             – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
6. Ν15 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)                           – ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
7. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ       – ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
8. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ                                  - Ν12 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)
9. Ν13 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)                           – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
10.ΦΕΑ ΝΦ-ΝΧ                                  - Ν11 (Γ΄ΦΑΣΗΣ)   


Η Δ΄φάση θα διεξαχθεί στις 02 και 03 /10/2014                               








ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
                                                                        (Ε΄ΦΑΣΗ)
                                                            ΑΓΩΝ.ΠΕΡΙΟΔΟΥ   2014-2015
                                                            ΠΕΜΠΤΗ, 26-06-14 ώρα 18.15                                                                                                      
            ΜΕΤΕΧΟΝΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ



   1.ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ       
   2.ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
   3.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
   4.ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
   5.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
   6.ΚΑΛ.ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
   7.ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
   8.ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
   9.ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
10.ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
11.ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
12.ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
13.ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
14.ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
15.ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
16.ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
17.ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
18.ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν΄.ΦΙΛΑΔ.
19.ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ          

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


1. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ                                   -ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ      
2. ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ                          -ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
3. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ                            -ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
4. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                      -ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
5.ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ                          – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
6.ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ                                – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
7.ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ                      -ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
                                                                 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. Ν4               -         Ν2
  2. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ           
  3. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ             -         Ν3
  4. Ν7             -       Ν1
  5. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ               -       Ν6
  6. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ     –        Ν5